Wizyta u gimnazjalistów

W dniu 2 czerwca 2015 roku zostaliśmy zaproszeni przez dyrektora Publicznego Gimnazjum im. ks. bp Jana Chrapka w Wierzbicy, pana Tomasza Jarzembińskiego i społeczność uczniowską do gimnazjum. Z wielką ciekawością wybraliśmy się, by zobaczyć miejsce, w którym za kilka lat rozpoczniemy naukę. Nie wiedzieliśmy, że tam czekają na nas liczne niespodzianki. Jedną z nich, był przygotowany i zaprezentowany przez uczniów gimnazjum pokaz tańców oraz kabaretu, który nawiązywał do znanych nam baśni, ale akcentował zdrowe nawyki i namawiał do czynnego spędzania czasu. Uczniowie gimnazjum przygotowali dla nas konkursy dotyczące znajomości postaci bajkowych, oraz konkursy w trakcie, których mogliśmy pochwalić się sprawnością ruchową. Na zakończenie naszej wizyty, dyrektor gimnazjum pan Tomasz Jarzembiński podziękował nam za przybycie i zaprosił na słodki poczęstunek. Byliśmy bardzo zadowoleni z zaproszenia, bowiem wielką radość sprawiła nam wizyta w gimnazjum. A występ w wykonaniu naszych starszych kolegów na długo pozostanie w naszej pamięci.