Uroczyste zakończenie
roku szkolnego

26 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Akademię otworzyła pani dyrektor Aneta Mazur, która przywitała zaproszonych gości, panią wicedyrektor Edytę Sodel, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. Następnie uczniowie klas szóstych przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom z klas piątych.

Po tym ważnym i uroczystym momencie pani dyrektor zaprosiła do obejrzenia poloneza, którego uczniowie nauczyli się pod okiem pana Sławomira Golińskiego oraz części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas szóstych, przygotowanej pod nadzorem pani Zofii Stachowicz i pani Arlety Strzelec, przy muzycznym akompaniamencie pani Aldony Dzik oraz przy wsparciu technicznym pana Marka Motyki.

Po części artystycznej uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe za wysokie osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie. Nie obyło się bez wzruszeń i łez szczęścia. Z rąk pani dyrektor Anety Mazur rodzice uczniów ze średnią powyżej 4,75 otrzymali Listy Gratulacyjne. Ponadto pani dyrektor podziękowała rodzicom za okazaną pomoc oraz wsparcie szkoły i wręczyła im Podziękowania. Pan wójt Zdzisław Dulias ufundował nagrody książkowe dla uczniów z wysokimi osiągnięciami w konkursach. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymał uczeń klasy VI a Marcin Motyka, który ukończył szkołę ze średnią ocen 6,00 i wzorowym zachowaniem.