Wycieczka Oddziału do "Magicznych Ogrodów"

Dnia 29.09.2015 roku (wtorek) Oddział specjalny wraz z opiekunami wyruszył na wycieczkę do Rodzinnego Parku Tematycznego „MAGICZNE OGRODY” w Janowcu-Trzcianki. Dzieci przywitało drzewo Skrzata zapraszając do wspólnej zabawy oraz wielu atrakcji Ogrodu. Nasi wychowankowie odwiedzili: dom czarodzieja, smocze gniazdo, ogród krasnoludków, mroczysko, kwiatową dolinę i wodny świat. Atrakcją było marchewkowe pole, gdzie gigantyczne marchewki i ogromne zające umożliwiały niepowtarzalną zabawę. Na zakończenie, uczniowie nasi korzystali z ruchomych platform, tratw, hamaków, huśtawek, trampolin. Pełni wrażeń, wróciliśmy w drogę powrotną do szkoły. Dziękujemy sponsorowi „Busa”, Panu Marianowi Chełmińskiemu.

Opiekunowie uczniów: pani Porzyczka Joanna, pani Piskorz Renata, pani Wiatr Renata.