Dzień Edukacji Narodowej

We wtorek, 13 X 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły pani Aneta Mazur przywitała zgromadzonych na sali gości i zaprosiła do obejrzenia akademii przygotowanej przez uczniów klasy: IIIb i IIIc  pod kierunkiem pani Grażyny Ogorzałek i pani Urszuli Śliwy.

Mali artyści słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Przewodniczący Rady Gminy pan Józef Kwiatkowski złożył życzenia w imieniu swoim oraz Wójta Gminy Wierzbica pana Zdzisława Duliasa. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Zawisza złożyła najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dyrektor szkoły pani Aneta Mazur podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienne zaangażowanie, wręczyła nagrody i wyróżnienia za pracę oraz życzyła wielu sił i wytrwałości.