Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 10 listopada 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy odbyło się ślubowanie klas pierwszych, w którym uczestniczyło 64 uczniów. W uroczystości wzięli udział rodzice oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Wierzbica pan Zdzisław Dulias, pan Józef Kwiatkowski - przewodniczący Rady Gminy Wierzbica, pani Anna Zawisza – przewodnicząca Rady Rodziców oraz Dyrektor Publicznego Przedszkola im. Jana Brzechwy pani Stanisława Myszka, pan Damian Czarnecki - radny Gminy Wierzbica. W programie artystycznym uczniowie pięknie zaprezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Następnie złożyli ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów naszej szkoły, którego dokonały dyrektor szkoły pani Aneta Mazur i wicedyrektor szkoły pani Edyta Sodel. Dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście złożyli uczniom życzenia oraz podarowali upominki. Na pamiątkę tego podniosłego dnia uczniowie otrzymali dyplomy oraz legitymacje uczniowskie. Po zakończeniu uroczystości dzieci wraz ze swoimi wychowawcami: panią Anną Bobrowską, panią Apolonią Piasek i panią Mirosławą Michalczak udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez kochanych rodziców.