w "małej szkole"

Dnia 20 listopada 2015roku uczniowie klas I-III po raz trzeci spotkali się, by wspólnie sprawdzić swoje wiadomości dotyczące życia i twórczości Patrona naszej szkoły. Każda klasa ze swoim wychowawcą zmierzyła się z pytaniami testu, by pochwalić się wiedzą na temat życia i twórczości Stefana Żeromskiego.
Następnie odbyło się dyktando, do którego przystąpili uczniowie klas II i III. Organizatorki „Dnia Patrona”, panie: Marta Nowak, Dorota Kamienik i Joanna Porzyczka zadbały o atrakcyjną formę przekazania informacji dotyczących życia i twórczości Patrona naszej szkoły Stefana Żeromskiego.
Ostatnim punktem tych uroczystości było rozstrzygnięcie konkursów „Kwiaty dla Patrona” w klasach I i oddziale specjalnym, oraz „Szkoła marzeń” w klasach II-III. Dzięki ofiarności pani dyrektor Anety Mazur i pani wicedyrektor Edyty Sodel wszystkie dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody.