Szlachetna paczka

W minioną sobotę tj. 12 grudnia 2015 r. o godzinie 14.00 przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy przybyli z przygotowaną SZLACHETNĄ PACZKĄ do magazynu mieszczącego się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy. Zostali tam bardzo serdecznie przywitani przez ekipę wolontariuszy. Najpierw usłyszeli gromkie brawa, później ugoszczeni zostali gorącą herbatką i słodkościami. Atmosfera tego spotkania była niesamowita, przepełniona radością i życzliwością.

Na SZLACHETNĄ PACZKĘ przygotowaną przez naszą społeczność szkolną złożyło się dziesięć pięknie zapakowanych paczek, oznakowanych kodem wybranej rodzin.

Paczki zawierały: kuchenkę gazową, kołdrę z poduszkami i kompletami pościeli, odzież, obuwie, środki czystości, artykuły szkolne, maskotki, artykuły spożywcze i słodycze. Przekazaliśmy je opiekunowi wybranej rodziny czyli wolontariuszowi ks. Adamowi, który dostarczył je do wybranej rodziny.

Teraz z niecierpliwością czekamy na relację z wręczenia paczki. Wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło wyjścia naprzeciw najbardziej potrzebującym oraz za okazaną wrażliwość serc - bardzo serdecznie dziękujemy. Więcej informacji tutaj.