Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Dnia 19.01.2015r odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Tym razem do II etapu zakwalifikowało się aż 16 uczniów z klas III-VI. Oto imiona i nazwiska uczestników II etapu konkursu: Aleksandra Dąbrowska, Anna Zielonka, Iga Pyzara, Kamil Osińki, Maksymilian Kowalczyk, Piotr Duralski, Roksana Przedwój, Adrian Głowacki, Joanna Ziółczyńska, Rafał Kopycki, Amelia Kowalczyk, Katarzyna Szczerbińska, Filip Pyzara, Joanna Kuźdub, Magdalena Ziółczyńska, Grzegorz Kopycki. Gratulujemy w/w uczniom dociekliwości poznawczej w zakresie świadomego posługiwania się dobrą polszczyzną. Trzymamy kciuki za sukcesy naszych uczniów w III etapie, który odbędzie się w maju br. w Warszawie.