w klasach I-III

W sobotę 31 stycznia 2016 roku odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Na zabawę przybyły: księżniczki, krasnale, rycerze i wiele innych bajkowych postaci. Trudno było wśród nich rozpoznać naszych uczniów. Nagle na balu pojawił się kot, który wokół siebie skupił mnóstwo rozbawionych dzieci. Kot świetnie wczuł się w rolę i wspaniale bawił się z uczestnikami balu. Okazało się, że w postać kota wcieliła się pani dyrektor Aneta Mazur. Nad oprawą muzyczną zabawy tradycyjnie czuwał DJ Mateusz. W chwili odpoczynku dzieci mogły spożyć przygotowany dla nich poczęstunek. Po skończonej zabawie rozbawieni i zadowoleni uczniowie wyruszyli do domu na zasłużony odpoczynek podczas ferii zimowych. Za organizację balu karnawałowego odpowiedzialne były pani Małgorzata Kaleta i pani Anna Bobrowska.