Jesteśmy w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Już po raz trzeci nasi uczniowie wezmą udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień". W tym roku szkolnym po dwuetapowych zmaganiach do finału w Warszawie zakwalifikowały się uczennice: Aleksandra Dąbrowska z klasy IIIc i Magdalena Ziółczyńska z klasy VIb. Ostatni etap konkursu odbędzie się w maju w Państwowej Akademii Nauk. Zadaniem uczestników będzie ułożenie opowiadania do historyjki obrazkowej. Do wszystkich etapów dziewczęta przygotowywały się pod kierunkiem nauczycieli pani Urszuli Śliwy i pani Marzeny Kucharczyk. Prosimy przyjąć serdeczne gratulacje i życzenia sukcesu w ostatnim etapie konkursu.