Wycieczka do kina

i do "Krainy marzeń"

31 kwietnia 2016 roku uczniowie klas Ib, IIIb i IIIc pod opieką wychowawców pani Grażyny Ogorzałek, pani Apolonii Piasek i pani Urszuli Śliwy wybrali się do kina i czarodziejskiej „Krainy Marzeń”. Uczniowie obejrzeli film pt: „Zwierzogród” opowiadający historię króliczki Judy Hoops, która od zawsze marzyła, by wstąpić w szeregi policji. Niestety nawet rodzice jej to odradzali, gdyż jest to zawód, który wiąże się z ogromnym ryzykiem i nie ma tam miejsca dla małych i słodkich króliczków. Film uświadomił dzieciom, że warto wytrwale dążyć do wyznaczonego celu. Po seansie uczestnicy udali się do „Krainy Marzeń”, która powitała ich wielkimi, kolorowymi zjeżdżalniami, basenami pełnymi barwnych piłeczek i tajemniczymi labiryntami. Nasi uczniowie okazali się dzielnymi zdobywcami, z wprawą i ze śmiechem pokonywali ten wyjątkowy tor przeszkód. Wszyscy bawili się doskonale. Wycieczka zakończyła się posiłkiem przygotowanym przez restaurację mieszczącą się w centrum rozrywki. Po takiej zabawie apetyt dopisał każdemu.