Sprawdzian szóstoklasisty

W dniu 05 kwietnia 2016 roku o godzinie 9:00 odbył się sprawdzian szóstoklasisty. W naszej szkole sprawdzian pisało 17 uczniów z klasy VI b i 19 uczniów z klasy VI a. Przed każdą częścią sprawdzianu przewodniczący komisji nadzorujących wraz z jednym przedstawicielem piszących w danej sali otrzymywali od pani dyrektor Anety Mazur arkusze i płyty (na drugą część z języka angielskiego). Pod opieką komisji nadzorujących, w czterech salach, szóstoklasiści rozwiązywali kolejno dwie części sprawdzianu. Pierwsza część przeznaczona była na rozwiązywanie zadań z języka polskiego i matematyki (czas pracy z arkuszem - 80 minut, dla uczniów z wydłużonym czasem - 120 minut), a druga - z języka angielskiego (czas pracy z arkuszem - 45 minut, dla uczniów z wydłużonym czasem - 70 minut). Druga część sprawdzianu rozpoczęła się o godzinie 11:45. Pomiędzy obydwiema częściami uczniowie mieli przerwę na odpoczynek, zjedzenie posiłku i wypicie ciepłej herbaty. Podczas przerwy nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy. Poniżej zamieszczony został link do arkuszy z tegorocznego sprawdzianu.

arkusze egzaminacyjne 2016