III Konkurs Logopedyczny

24 maja 2016 roku odbył się w naszej szkole III Szkolny Konkurs Logopedyczny pod hasłem „Dobre maniery na co dzień”. Inspiracją do konkursu było propagowanie wiedzy na temat właściwych wzorców zachowań, jak również podniesienie poziomu kultury osobistej wśród uczniów klas I – III i oddziału specjalnego. Dzieci w zadaniach wykazały się dobrą znajomością zasad właściwego i kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życia codziennego. Całość konkursu uświetniły wierszyki o dobrym wychowaniu. Ta niezwykła lekcja „dobrego wychowania” z pewnością na długo zapadnie w sercach i pamięci uczestników konkursu, a ukształtowane w ten sposób nawyki zaprocentują w ich dorosłym życiu. W dowód uznania pani wicedyrektor, Edyta Sodel uroczyście uhonorowała wszystkich uczestników drobnymi upominkami i dyplomami.