Dzień Dziecka

1 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka. Z tej okazji nauczyciele przygotowali szereg niespodzianek dla uczniów: dyskotekę oraz zawody sportowe. W ramach zawodów odbyły się: Finał Szkolnych Mistrzostw Europy, które wygrała reprezentacja Anglii w składzie: Maciej Czarnota i Igor Warda, a także zawody w cymbergaja i zawody na konsoli w grze Fifa 2016. Z kolei rodzice zadbali o słodki poczęstunek czyli pyszne ciasta. Nasze Panie dyrektorki Aneta Mazur i Edyta Sodel dokonały podsumowania akcji „bezpieczna przerwa”. Padło kilka słów krytyki w związku z niewłaściwymi zachowaniami niektórych uczniów, zdobywcami niechlubnych tzw. „czerwonych kartek”. Natomiast do posiadaczy „zielonych kartek” za społecznie pożądane postawy dyrekcja skierowała wiele ciepłych słów uznania. W nagrodę i w ramach podziękowań za dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie klas: VI a, VI b, IV a i IV b oraz 6-osobowa grupa klasy V b została zaproszona do szkolnego grilla na smaczną kiełbaskę. Wszyscy uczniowie w tym szczególnym dniu świetnie się bawili.