Zielona Szkoła klas I-III

W dniach 25 – 29 maja 2009 roku uczniowie klas I – III przebywali na Zielonej Szkole w Mikoszewie. Podczas pobytu zwiedziliśmy ciekawe miejsca historyczne Sopotu i Gdańska. Byliśmy także w Muzeum Oceanograficznym w Gdyni. Spacer po Molo w Sopocie zwiedzanie okrętu – muzeum „Daru Pomorza” dostarczyły nam moc wrażeń i radości. W drodze powrotnej powitaliśmy Toruń a w nim Dom Mikołaja Kopernika. Toruńskie pierniczki są wyśmienite!!!.
Dopisywały nam humory mimo, że pogoda płatała figle. Wszyscy szczęśliwi i zdrowi wróciliśmy do domu, a podsumowaniem naszego udanego pobytu niech będzie wypowiedź ucznia klasy I a – Jasia Bilskiego: „Ja byłem na Zielonej Szkole, ja czułem się tam jak w raju…”

Nasi mali dzielni turyści – wczasowicze spisali się na medal, zasługują w pełni na pochwałę!!!