„Całe życie jest szkołą…”

Dnia 13 października 2016 roku w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji w sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie.
Po przywitaniu wszystkich przybyłych przez Panią Dyrektor Anetę Mazur rozpoczęła się część artystyczna uroczystości przygotowana przez Panią Dominikę Kowalczyk, Panią Urszulę Śliwę i Panią Aldonę Dzik. Uczniowie klas Va, IIIa, VIa, IVa oraz członkowie szkolnego chórku w humorystyczny sposób ukazali perypetie życia szkolnego. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród i podziękowań. Na zakończenie zaproszeni goście złożyli wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia.