Medale i nagrody dla najlepszych pedagogów i pracowników oświaty

24 X 2016 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, nagród Ministra Edukacji Narodowej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Był to dzień szczególnie uroczysty dla pracowników naszej szkoły. Pani Danuta Zawisza, nasza emerytowana pani woźna, otrzymała złoty medal za długoletnią służbę, który wręczył jej wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej dla pani Renaty Gorlickiej-Krajewskiej, nauczycielki języka polskiego wręczył dyr. departamentu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Sławomir Adamiec wraz z Mazowieckim Kuratorem Oświaty panią Aurelią Michałowską.

Nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała pani Anna Bobrowska nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz pani Grażyna Chyb nauczycielka matematyki. Nagrody wręczyła Mazowiecka Kurator Oświaty pani Aurelia Michałowska.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: radomscy parlamentarzyści, a nadto wójt gminy Wierzbica pan Zdzisław Dulias i dyrektor naszej szkoły, pani Aneta Mazur.

Wręczone odznaczenia i nagrody są zwieńczeniem i uhonorowaniem wieloletniej pracy na rzecz szkoły i środowiska.