Wizyta w salonie fryzjerskim w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy

1 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II a wraz z wychowawczynią Anną Bobrowską udali się do salonu fryzjerskiego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy. Małych gości dziewczęta przyjęły bardzo serdecznie, przygotowały dla dzieci słodki poczęstunek i napoje. Czas oczekiwania na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne przebiegał w atmosferze miłych rozmów i kolorowania obrazków. Panie Anna Bobrowska i Małgorzata Kaleta od kilku lat współpracują z MOW. Dziewczęta przychodzą na zajęcia klasy Ia i IIa, uczestniczą w szkolnych zabawach karnawałowych, pomagają w organizacji imprez klasowych np. Dnia Babci, Dnia Matki, a nasi uczniowie zapraszani są do Ośrodka na Dzień Dziecka, czy do salonu urody.