Mikołajki

6 grudnia 2016 roku w przerwie mikołajkowego skoku wzwyż odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursów przeprowadzonych z okazji Dnia Patrona.

W powszechnym dyktandzie, które miało miejsce już po raz szósty, wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Tytuł Mistrzyni Ortografii 2016/2017 zdobyła Nikola Głowacka 6a, natomiast Wicemistrzynią Ortografii została Amelia Kowalczyk również z klasy 6a. Uroczystego pasowania dokonał niezwykły gość – św. Mikołaj.

Następnie z rąk  pani dyrektor Anety Mazur i pani wicedyrektor Edyty Sodel otrzymali dyplomy oraz  atrakcyjne upominki uczestnicy rambitu.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Tradycyjnie św. Mikołaj rozdał dzieciom słodkie upominki.