klasyfikacji klas IV - VI

W dniu 9 lutego 2017 r. pani dyrektor Aneta Mazur na zebraniu ogólnym uczniami dokonała podsumowania klasyfikacji klas IV –VI za I półrocze roku szkolnego 2016/2017. Na początku zreferowała bilans frekwencji.

Najlepszą frekwencję osiągnęła klasa VIa – 95%, na drugim miejscu znalazła się klasa Vb – 94%, trzecie miejsce ex aequo zajęły klasy: IVb i Va – 93%, czwarte miejsce przypadło klasie VIb – 92%, a ostatnie klasie IVa – 90%.

Następnie pani dyrektor wyróżniła dzieci, które osiągnęły 100% frekwencję, do których należą:

1. Czarnecka Aleksandra – klasa IVa;

2. Bator Łukasz – klasa IVb;

3. Jastrzębska Zuzanna – klasa IVb;

4. Lech Natalia – klasa VIa;

5. Głowacka Nikola – klasa VIa;

6. Zwoliński Filip – klasa VIa;

7. Minda Martyna – klasa VIb.

Wyróżnione osoby otrzymały zasłużone brawa.

W drugiej kolejności pani dyrektor dokonała klasyfikacji zachowania oraz średnich ocen uzyskanych przez poszczególne klasy.

Łącznie we wszystkich klasach IV-VI zachowanie oceniono następująco, wystawiając:

• 37 – ocen wzorowych;

• 61 – ocen bardzo dobrych;

• 25 – ocen dobrych;

• 12 – ocen poprawnych;

• 3 – oceny nieodpowiednie i naganne.

Najwyższą średnią uzyskała klasa IVa – 4,41, następnie klasa IVb – 4,28. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa Va ze średnią 4,27, a tuż za nią klasa Vb – 4,26. Klasy VI uzyskały średnią poniżej 4,00, tj.: klasa VIa – 3,99, a klasa VIb – 3,95.

Łącznie we wszystkich klasach IV-VI z poszczególnych przedmiotów wystawiono:

• 225 – ocen celujących;

• 452 – ocen bardzo dobrych;

• 371 – ocen dobrych;

• 333 – ocen dostatecznych;

• 120 – ocen dopuszczających;

• 15 – ocen niedostatecznych.

Po czym pani dyrektor wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli średnią powyżej bądź równą 4,75 i zachowanie wzorowe bądź bardzo dobre. Należą do nich:

Wszystkim wyróżnionym oraz pozostałym uczniom, pani dyrektor Aneta Mazur pogratulowała i życzyła dalszych sukcesów i satysfakcjonujących osiągnięć i sukcesów na miarę własnych możliwości w II półroczu roku szkolnego 2016/2017.