WESPRZYJ NAS!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Nasza szkolna stołówka bierze udział w akcji „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”. Akcja polega na zdobyciu dla naszej szkoły, jak największej ilości głosów. Jeśli znajdziemy się w gronie Laureatów Programu, możemy wygrać remont stołówki!!!Będziemy Wam wdzięczni za każdy oddany na nas głos. Głosowanie trwa do 31 maja 2017 roku. Każdego dnia można oddać na nas 1 głos z 1 adresu mailowego.
Sposób głosowania jest bardzo prosty:
1. Kliknij  http://www.extrastolowki.pl/#glosuj
2. Wybierz województwo mazowieckie i powiat radomski
3. Pod zdjęciem Publiczna Szkoła Podstawowa w Wierzbicy kliknij „GŁOSUJ”
4. Wpisz swój adres mailowy, na który zostanie przesłany link, który należy kliknąć w celu potwierdzenia oddania głosu.

Jeśli przy okazji robienia zakupów kupisz dowolny produkt Delma Extra, zrób zdjęcie paragonu i wyślij je nam na adres mailowy [email protected].
Za każdy przesłany paragon zostanie nam przyznanych aż 10 punktów.
Gorąco apelujemy o wsparcie naszej inicjatywy. Głosujcie Państwo codziennie na naszą szkołę i pomóżcie jej wygrać. Koniecznie zaproście rodzinę i znajomych. Udostępniajcie informację na facebooku.

Już teraz dziękujemy za każdy oddany głos.