XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

25 marca o godzinie 9.45 w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. red. A. Zalewskiego w Jedlni-Letnisko odbyły się eliminacje do XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej dla uczniów i młodzieży z terenu powiatu radomskiego.
Głównym organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu, współorganizatorami byli: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu oraz Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu. Patronat honorowy objęli: Starosta Radomski oraz Prezydent Miasta Radom.
W turnieju uczestniczyło łącznie 67 uczniów rywalizujących w 3 grupach: szkoły podstawowe – 31 uczniów, szkoły gimnazjalne – 22 uczniów, szkoły ponadgimnazjalne – 12 uczniów. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli dwa pierwsze miejsca:
I miejsce - Paweł Zawisza,
II miejsce - Hubert Zawisza.