Gminny Konkurs
z Języka Angielskiego

Dnia 23.03.2017r. czworo uczniów z klas trzecich – Zuzanna Kwiecień z 3a, Miłosz Łukawski z 3a, Wiktor Więcaszek z 3a i Oskar Wakuła z 3c –  reprezentowało naszą szkołę w gminnym konkursie z języka angielskiego organizowanym przez panią Agnieszkę Latałę z PSP w Dąbrówce Warszawskiej. W pierwszej części konkursu uczniowie indywidualnie pisali test, po czym z zaangażowaniem i widoczną motywacją przystąpili do rozgrywek grupowych, w których wykonywali ćwiczenia ustne, słuchowe oraz kinestetyczne. Po zaciętej walce, której jednak nie brakowało charakteru dobrej zabawy, zostali wyłonieni zwycięzcy. Nasza szkoła zajęła poczesne II miejsce, zaś uczeń klasy 3a Wiktor Więcaszek został wyróżniony w eliminacjach indywidualnych. Gratulujemy!