BAJKOLANDIA

Z okazji obchodów Dni Książki 19 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 w „małej szkole” odbyło się niezwykłe i magiczne spotkanie z Bajką - BAJKOLANDIA.
Uczniowie kl. I - III wzięli czynny i aktywny udział w głośnym czytaniu bajek, przebrali się za ulubione postacie bajkowe. Następnie cała społeczność uczniowska wraz z wychowawcami wzięła udział w balu naszej BAJKOLANDII. Przy dźwiękach bajkowej muzyki uczniowie tworzyli niezwykłą atmosferę i klimat tegorocznego święta Książki.  Całość uroczystości uświetniły życzenia dedykowane Bajce. W miłej i sympatycznej atmosferze uczniowie po raz kolejny uczcili Święto Książki - Bajki. Obchodom tym towarzyszyła wystawa bajek oraz rozdane zostały nagrody dla Małego Mistrza Ortografii.
Za udział w obchodach Dni Książki - Bajki uczniom, nauczycielom, rodzicom serdecznie dziękują organizatorki – pani Marta Nowak, pani Joanna Porzyczka i pani Dorota Kamienik.