Wycieczka
do Centrum Nauki Kopernik

27 kwietnia grupa 47 uczniów klas IV – VI uczestniczyła w wycieczce do Warszawy w ramach projektu „Moim celem moja przyszłość”. Opiekę nad uczniami sprawowały: dyrektor szkoły pani Aneta Mazur wraz z nauczycielkami: Joanną Bernadzikiewicz – Zielonką, Grażyną Chyb, Danutą Dujka i Krystyną Tuzimek. Podczas wycieczki zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, w którym dzieci miały okazję obejrzeć wystawy: Nowy świat w ruchu, Płyń lub giń, Człowiek i środowisko, Strefa światła itp. Uczniowie samodzielnie eksperymentowali i odkrywali prawa fizyki. Podziwiali również różnorodne gatunki roślin na wspaniałym punkcie widokowym „Ogród na dachu” przy bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Wielką atrakcją wycieczki była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym, gdzie uczniowie zobaczyli wiele interesujących gatunków zwierząt.