Międzyszkolny Konkurs
Języka Angielskiego TEDDY

W dniu 6 kwietnia 2017 r. czterech uczniów naszej szkoły: Zuzanna Kwiecień 3a, Wiktor Więcaszek 3a, Wiktoria Zawisza 3b oraz Oskar Wakuła 3c wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego TEDDY organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Radomiu oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu.
W tym roku do konkursu przystąpiło aż 185 uczestników z 42 szkół. Poziom wiadomości i umiejętności, którymi musieli wykazać się uczniowie był wysoki. Tym bardziej cieszy fakt, że Zuzia Kwiecień, przeszła do Finału. Odbył się on 28 kwietnia 2017 r. w MSCDN w Radomiu.
Wielkie gratulacje należą się naszej finalistce, która została Laureatem III stopnia. Brawo, życzymy dalszych sukcesów.