“To learn something new, you need to try new things and not be afraid to be wrong.”

21 kwietnia 2017 roku trzy uczennice naszej szkoły przystąpiły do Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego EAGLES organizowanego w PSP nr 34 w Radomiu. Amelia Kowalczyk z kl. 6a, Weronika Król z kl. 6b i Natalia Lech z kl. 6a po przejściu eliminacji wewnątrzszkolnych zmierzyły się z zadaniami w dwóch kolejnych etapach – pisemnym – sprawdzającym wiedzę z zakresu struktur gramatycznych, leksyki i kulturoznawstwa krajów anglojęzycznych oraz ustnym – będącym wypowiedzią na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzią na wylosowane pytania. Gratulujemy dziewczętom chęci, podjętego wysiłku oraz odwagi i życzymy motywacji do udziału w kolejnych konkursach językowych! Bo – jak mówi powyższe powiedzenie – „Aby nauczyć się czegoś nowego, musisz próbować tego, co nowe i nie bać się pomylić”.