4th British Day
– 4 Dzień Brytyjski

Dzień 18 maja 2017 roku w naszej szkole był celebrowany jako już 4 Dzień Brytyjski. Uroczystość rozpoczęła się przeglądem piosenki anglojęzycznej, w którym udział wzięli uczniowie z zaproszonych szkół podstawowych w Polanach i Łączanach oraz nasi uczniowie z klas 4-6. W plebiscycie zostali wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce Klaudia Makowska i zespół z PSP w Polanach

II miejsce Kasia Łoboda i zespół z PSP w Wierzbicy

III miejsce Amelia Kowalczyk i zespół z PSP w Wierzbicy

Gratulujemy!

Drugą częścią obchodów Dnia Brytyjskiego była prezentacja przygotowana przez panią Renatę Syta, panią Arletę Strzelec i panią Dominikę Kowalczyk oraz uczniów klasy 5a i 5b. Publiczność miała okazję wysłuchać wielu ważnych, zaskakujących, ale i zabawnych faktów na temat kultury Wielkiej Brytanii oraz obejrzeć scenki odegrane w języku angielskim przez naszych uczniów. Wszystkim wystąpieniom towarzyszyła wizualizacja w postaci prezentacji multimedialnej.