Veni Vidi Vici

W dniu 30 maja 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Polanach odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Gminy Wierzbicy.
Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do Polan przybyły drużyny z terenu całej gminy aby skonfrontować swoje umiejętności piłkarskie.
Celem turnieju była popularyzacja gry w piłkę nożną, rozwój aktywności ruchowej oraz propagowanie zdrowego trybu życia.
W turnieju wzięło udział 5 drużyn, z których najlepszą okazała się reprezentacja naszej szkoły. Przedstawiciele PSP Wierzbica nie dali żadnych szans rywalom wygrywając wszystkie spotkania i zdobywając I miejsce.
Dziękujemy naszym reprezentantom za waleczną postawę i życzymy im medalowych miejsc w kolejnych rozgrywkach. Opiekunem drużyny był pan Kamil Stani.
Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:
Arek Pietruszka, Patryk Więcaszek, Paweł Zawisza, Adrian Stanisławek, Igor Ankurowski, Kamil Kowalczyk, Maciej Różycki, Paweł Osiński, Mateusz Zielonka.