Dzień Dziecka

W czwartek 1 czerwca 2017 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele przygotowali szereg niespodzianek. W budynku szkoły przy ulicy Krasickiego odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe. Uczestnicy zmagali się z takimi konkurencjami jak: wyścig z jajem na łyżce, bieg na trzech nogach czy „kółko krzyżyk”.  Następnie pod opieką wychowawczyń uczniowie udali się na plac przy fontannie na obchody tego wyjątkowego święta przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzbicy. Dmuchaniec, quady, malowanie twarzy, konkursy sportowo-rekreacyjne, wata cukrowa to nie wszystkie atrakcje, z których mogły skorzystać dzieci. Zabawę kontynuowaliśmy na placu szkolnym, gdzie czekały pyszne kiełbaski z grilla. Pani dyrektor Aneta Mazur złożyła wszystkim dzieciom życzenia i poczęstowała słodkościami. Wszyscy bawili się tego dnia znakomicie, a najmłodsi stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu.