Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy poszukuje kandydatów na stanowisko: intendenta

Liczba lub wymiar etatu: 1

Zakres podstawowych czynności

Wymagania obowiązkowe

Wymagania dodatkowe

Inne dokumenty:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie szkoły lub należy przesłać pocztą na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy 26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62 z dopiskiem na kopercie „Dotyczy naboru na stanowisko intendenta”, w terminie do dnia 03 września 2009 roku do godz. 9.00. Decyduje data wpływu dokumentów do szkoły.
Oferty otrzymane po terminie (decyduje data wpływu) oraz oferty rozpatrzone negatywnie zostaną komisyjnie zniszczone. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o terminie kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: (0-48) 618-20-28.

PSP im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
Aneta Mazur