Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego

2017/2018

W poniedziałek, 4 września 2017 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pani dyrektor Aneta Mazur powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Wierzbica pana Zdzisława Duliasa, przewodniczącą Rady Rodziców panią Katarzynę Drab oraz uczniów naszej szkoły, ich rodziców i nauczycieli. Pan Zdzisław Dulias Wójt Gminy Wierzbica przywitał wszystkich zgromadzonych, a uczniom życzył samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie pani dyrektor odczytała list minister edukacji narodowej na tę okazję. W części uroczystości przeznaczonej dla klas I i IV pani dyrektor dokonała prezentacji wychowawczyń klas pierwszych i czwartych. Z kolei pan Zdzisław Dulias sprawdził listę obecności uczniów klas pierwszych oraz czwartych. Wychowawczyniami klas zostały:
       klasa I a - pani Dorota Kamienik,
       klasa I b - pani Marta Nowak,
       klasa I c - pani Urszula Śliwa,
       klasa IV a - pani Danuta Dujka,
       klasa IV b - pani Krystyna Tuzimek,

klasa IV c - pani Aldona Dzik.