Spotkanie z rodzicami

W dniu 11 września 2017 roku odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2017/2018 spotkanie z rodzicami. Podczas zebrania ogólnego dyrektor Aneta Mazur przekazała rodzicom istotne komunikaty związane z funkcjonowaniem szkoły. Zapoznała zebranych z obowiązującymi dokumentami, kompetencjami rodziców oraz najważniejszymi informacjami.

Wicedyrektor Tomasz Jarzembiński omówił organizację egzaminu gimnazjalnego w 2018 roku. Pani Lila Dulias przedstawiła założenia programowe zajęć wychowania do życia w rodzinie. Pan Sławomir Goliński wygłosił pogadankę dotyczącą przyczyn wypadków i urazów na zajęciach z wychowania fizycznego oraz stosowanej diety.

Podczas drugiej części spotkania rodzice wzięli udział w szkoleniu na temat cyberprzemocy, a mianowicie wpływu nowoczesnych technologii na rozwój emocjonalny i edukacyjny dzieci i młodzieży, które poprowadził pan Leszek Roszczenko.

Na zakończenie z rodzicami spotkali się wychowawcy. Na spotkaniach poruszone zostały różne kwestie natury organizacyjno–dydaktyczno-wychowawczej. Odbyły się m.in. wybory przedstawicieli klasowych do Rad Oddziałowych a rodzice odebrali podręczniki szkolne do poszczególnych przedmiotów.