„Idźmy naprzód z nadzieją”

„Idźmy naprzód z nadzieją” - pod takim hasłem odbyła się na hali sportowej przy ul. Wiatracznej 8, uroczysta akademia poświęcona wielkim Polakom: papieżowi Janowi Pawłowi II oraz biskupowi Janowi Chrapkowi – patronowi klas gimnazjalnych. W montażu słowno - muzycznym uczniowie przypomnieli życie dwóch wielkich postaci – autorytetów dla wszystkich ludzi – zarówno tych młodszych jak i tych starszych. Piękne wiersze i pieśni nadały spotkaniu bardzo podniosły nastrój. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali popularną Barkę. Wicedyrektor Tomasz Jarzembiński w podsumowaniu zaznaczył, że życie tych niezwykłych postaci zobowiązuje. Każdy powinien pozostawić po sobie dobre wspomnienia, pozytywnie zapisać się w historii, pokazać swoje dobre cechy oraz rozwijać swoje: pasje, zainteresowania i hobby. Akademię przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych pod kierunkiem nauczycieli: Justyny Szyszki, Eweliny Piskorz, Iwony Konopki oraz Ilony Nogaj. Dekorację przygotowały panie: Agnieszka Jaworska i Aneta Wziątek.