klasy pierwszej

Niezwykle uroczysty i podniosły nastrój towarzyszył uroczystości pasowania na ucznia klasy pierwszej, która odbyła się w naszej szkole w poniedziałek 30 października 2017 roku. Uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców: pani Marty Nowak, pani Doroty Kamienik oraz pani Urszuli Śliwy przygotowali piękny bogaty program artystyczny. Poprzez recytację, śpiew i taniec, przy akompaniamencie pani Aldony Dzik, uczniowie udowodnili, że zasłużyli na zaszczytny tytuł ucznia klasy pierwszej. Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor Aneta Mazur oraz wicedyrektor Tomasz Jarzembiński. Nie zabrakło ciepłych słów podziękowań ze strony rodziców oraz gości złożonych na ręce pani dyrektor. Na uroczystości obecni byli: przewodniczący Rady Gminy Józef Kwiatkowski, wójt Gminy Zdzisław Dulias, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych w Gminie Wierzbica. Po akademii nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, którzy bardzo licznie przybyli na naszą szkolną uroczystość.