VII Powszechne dyktando

22 listopada 2017 roku już po raz siódmy uczniowie klas IV-VII przystąpili do napisania dyktanda, aby w ten sposób uczcić Święto Patrona Szkoły. W tym roku nauczyciele uczący w poszczególnych klasach na czwartej godzinie lekcyjnej podyktowali tekst dyktanda. Tegoroczne dyktando zostało zatytułowane „Chomiki na hamaku” i miało charakter humorystyczny. Wkrótce zostanie wybrany mistrz ortografii naszej szkoły. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas mikołajkowego święta.

Pomysłodawcą dyktanda dla całej społeczności szkolnej z okazji Dni Patrona jest pani dyrektor Aneta Mazur, a teksty przygotowuje pani Renata Gorlicka-Krajewska.

Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom za współpracę, a uczniów zapraszamy do ortograficznej zabawy w przyszłym roku szkolnym.