Dzień Pluszowego Misia

24 listopada 2017 r. społeczność uczniowska klas I-III wraz z oddziałem specjalnym obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pod opieką wychowawców kl. III b i III c Grażyny Ogorzałek i Mirosławy Michalczak uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny o tematyce tak bardzo ulubionych przez dzieci pluszaków – misiaczków. Do wspólnej zabawy włączyli się uczniowie oddziału specjalnego. W programie spotkania przeprowadzone były konkursy, między innymi ogłoszony wcześniej konkurs pod hasłem: „Plakat na Misia”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród 75 uczniów. Autorzy prac otrzymali cenne nagrody i słodycze, za które serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły. Podziękowanie kierujemy również w stronę Rodziców za wsparcie swoich pociech i motywację do wykonania prześlicznych prac. Obchody Święta Misia przebiegły w bardzo miłej i zabawnej atmosferze.