„Księga dżungli”

Dnia 15.12.2017 roku aż osiemdziesięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie musicalu pt. „Księga dżungli” w Teatrze Muzycznym „Roma”. Spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego zrobił ogromne wrażenie na publiczności wywołując wiele pozytywnych emocji. Po przedstawieniu wszyscy udali się na spacer w kierunku Starego Miasta, aby podziwiać świąteczną iluminację magicznym blaskiem rozświetlającą popołudniową szarówkę. Wyjazd okazał się tak udany, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele chcieliby ponownie odwiedzić warszawski teatr. Kierownikiem wycieczki była pani Dominika Kowalczyk, zaś opiekunami pan Marek Motyka oraz panie: Renata Syta, Arleta Strzelec, Renata Gorlicka-Krajewska i Marzena Kucharczyk.