Dzisiaj w Betlejem…

Dzisiaj w Betlejem… Wesoła Nowina wśród uczniów zawitała. Uczniowie wraz z nauczycielami przedstawili Jasełka – narodziny Jezusa. Piękne kolędy śpiewane przez dzieci, Rodziców, Dyrekcję, nauczycieli wprowadziły wszystkich zgromadzonych wokół Nowonarodzonego Boga w magię tego ważnego wydarzenia. Życzenia tego co najlepsze, błogosławieństwa na każdy dzień, radości, spokoju dopełniły iście rodzinną atmosferę. Nasi uczniowie pokazali, jak pięknie należy żyć, postępować, pamiętać o innych.

Do Jezuska przybyli Aniołowie: Michał Tatar i Agnieszka Sadowska. W rolę Matki Boga wcieliła się Wiktoria Lis, a Patryk Chojnacki odegrał postać św. Józefa. Wszystkim zgromadzonym wokół wigilijnego stołu dziękują nauczyciele uczący w oddziale specjalnym. Niech Dzieciątko Jezus wskazuje wszystkim prawidłową drogę w życiu.