Teatru czar...

Dnia 14 marca 2018 roku odbył się wyjazd do teatru na spektakl pt.: "Ten Obcy", przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza. W wycieczce wzięło udział 49 uczniów pod opieką nauczycieli – pani Renaty Gorlickiej Krajewskiej, pani Marzeny Kucharczyk i pani Joanny Bernadzikiewicz-Zielonki. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom. Piękna scenografia, odpowiednio oświetlona scena przyciągała uwagę widzów. Wesołe piosenki i układy taneczne wykonane przez aktorów wprowadzały radosną atmosferę. W dalszej części wycieczki uczniowie przeszli do Resursy Obywatelskiej, gdzie mogli podziwiać wystawę grafiki warsztatowej Michała Kurkowskiego zatytułowanej "Nim stało się tak". Następnie wszyscy chętnie obejrzeli "Nowy Poczet Władców Polski Waldemar Świerzy kontra Jan Matejko" - wystawę przedstawiającą portrety koronowanych głów państwa polskiego. Wszyscy pełni wrażeń udali się w drogę powrotną z życzeniem, aby w niedługim czasie odbyła się podobna wycieczka.