Biwak klasy 3a

W dniach 16 - 17.03.2018r. uczniowie klasy 3a pod opieką wych. Anny Bobrowskiej uczestniczyli w dwudniowym szkolnym biwaku. Był to bardzo intensywny czas, obfity w atrakcje. W trakcie biwaku dzieci uczestniczyły w zajęciach muzycznych i z elementami Zumby we współpracy z wychowankami MOW, treningu sportowym pod okiem panów: Sebastiana Stąpora i Łukasza Zgiepa. Dzieci z pomocą mam piekły pyszne ciasteczka. Uczniowie klasy 3a realizują innowację pedagogiczną „Czytam, bo lubię”, a jednym z jej zadań było nocne czytanie. Po noclegu w szkole uczniowie brali udział w matematycznych zawodach z wykorzystaniem tabletów. Druh Przemysław Duralski z OSP KSRG Wierzbica przeprowadził prelekcję na temat pierwszej pomocy przedmedycznej, działalności Straży Pożarnej oraz zasad bezpieczeństwa. Wiele radości dostarczył dzieciom udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Paulinę Stąpór. Pod jej okiem dzieci przygotowały wielkanocne ozdoby. Biwak odbył się dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców uczniów klasy 3a oraz przychylności Dyrekcji naszej szkoły.