Święto Bajki

27.04.2018r. w "małej szkole" obchodziliśmy Święto Książki, pod hasłem - Święto Bajki. Wszyscy uczniowie klas I-III i oddziału specjalnego przebrali się za różne postacie z ulubionych bajek, prezentowali scenki baśniowe. Wcześniej w nastrój baśniowy wprowadziła uczniów prezentacja o bajkach, autorach, którzy je tworzyli. Nastrój oraz dobra zabawa społeczności klas młodszych pozwoliły na poznanie i utrwalenie treści wielu znanych i lubianych bajek. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, w którym uczniowie wykazali się znajomością gatunku literackiego, jakim jest BAJKA. Bardzo wysoki poziom prac plastycznych spowodowany był zastosowaniem różnorodnych technik. Za znajomość bajek, konkurs plastyczny i prezentację bajek wszyscy otrzymali cenne nagrody, ufundowane przez Panią Dyrektor naszej szkoły. Za aktywny udział, cudowny nastrój bajkowy w tym wyjątkowym Święcie Bajki dziękują organizatorki - panie: Marta Nowak, Joanna Porzyczka, Dorota Kamienik.