Wycieczka do Centrum

Dobrego Wychowania

„Uczyć bawiąc, bawić ucząc” tak można podsumować wycieczkę uczniów klasy Va, VIa i VIb do Centrum Dobrego Wychowania w miejscowości Motycz Leśny w dniach 7-8 czerwca 2018r. Zajęcia zaproponowane przez trenerów z Centrum miały na celu pokazać ciekawe metody nauki, będące atrakcyjnym uzupełnieniem edukacji szkolnej. W ramach zajęć nasi uczniowie wzięli udział w: Matematycznym Escape Roomie, grze Leśna Kwatera Legionistów – gra survivalowa z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości, zajęciach z Ekstremalnie Skutecznej Nauki oraz w zabawie Miasto Przedsiębiorczości. Wszystkie warsztaty były ciekawe i atrakcyjne dla uczestników, a uśmiechy i dobra zabawa towarzyszyły im do końca wycieczki. Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Dominika Kowalczyk, pani Renata Syta, pan Sławomir Goliński.