Dzień Chłopka

28 września 2018r. uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Dorotą Kamienik udali się do OSP KSRG w Wierzbicy świętować Dzień Chłopaka. Czekała tam na nich wspaniała niespodzianka. Druh Grzegorz Zawisza przygotował dla wszystkich pyszności z grilla i słodki poczęstunek. Chłopcy zostali obdarowani prezentami, dziewczynki również dostały drobne podarunki. Nie lada frajdą okazała się dla dzieci przejażdżka samochodem ratowniczo - gaśniczym oraz pokaz sprzętu gaśniczego i wozów bojowych. Każdy miał możliwość poczuć się jak prawdziwy strażak. Uczniowie i wychowawczyni serdecznie dziękują za zaproszenie panu Grzegorzowi Zawiszy, oraz mamom pani Annie Mosioł, pani Anecie Wakule i pani Monice Zielińskiej za pomoc przy organizacji tego święta.