"XVIII Dzień Papieski -

Promieniowanie ojcostwa"

Już kolejny raz w niedzielę poprzedzającą dzień wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, czyli 14 października 2018 roku przeżywaliśmy niedzielę papieską. Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas włączyli się aktywnie w akcję zbierania darów materialnych na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia", która wspiera zdolną, a ubogą młodzież z terenów wiejskich.Wolontariat w tym dniu podjęli: z klasy VII - Sylwia Wakuła, Weronika i Patrycja Fituch, Hubert Kwaśniewski; z klasy VIII - Nikola Głowacka, Aleksandra Zawisza i Paula Więcaszek; z klas gimnazjalnych - Joanna Kuźdub, Magdalena Ziółczyńska, Filip Konwa, Andrzej Piskorz, Mateusz Zawadzki, Michał Sadza, Katarzyna Lis, Patrycja Wójcicka, Kacper Ostrowski, Julia Zawisza, Patrycja Stępień, Kinga Mróz i Patrycja Piskórz.