Akcja charytatywna

„Worek pełen prezentów”

Ruszyła kolejna akcja pod hasłem „Worek pełen prezentów”, której celem jest niesienie pomocy, tym którzy jej potrzebują, pokazanie, że mając niewiele też można się dzielić, uczenie empatii i wrażliwości. Stąd też zachęcamy wszystkich uczniów z klas I – IV oraz nauczycieli do udziału w tym przedsięwzięciu. Zbieramy różnego rodzaju zabawki, puzzle, gry, przybory szkolne, książeczki oraz słodycze, którymi obdarujemy dzieci z ubogich rodzin. Uczniowie, którzy wspomogą naszą akcję otrzymają kupon, który weźmie udział w losowaniu nagrody „Niespodzianki”. Wszystkie rzeczy prosimy przynosić do sali nr 11 (gabinet logopedy). Akcja potrwa od 19.11.2018r. do 14.12.2018r. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Organizatorki: Marta Słyk, Iwona Kamińska.