"Świąteczna zbiórka żywności
- TAK, POMAGAM"

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas (Andrzej Piskorz, Joanna Kuźdub, Magdalena Ziółczyńska, Amelia Kowalczyk, Paulina Jastrzębska, Adam Jaworski, Maciej Kawecki, Aleksandra Lech, Amelia Urbańska, Jan Nogaj, Aleksandra Andrzejewska, Jan Motyka, Gabriela Wątła, Mateusz Zawadzki, Michał Sadza, Zuzanna Chmolowska, Weronika Karcz, Łucja Piskorz, Wiktoria Rola, Katarzyna Lis, Patrycja Wójcicka, Otylia Krzemińska) pod kierunkiem Pani Agnieszki Jaworskiej i Ks. Bartłomieja Goździewskiego, w dniach 7 i 8 grudnia (piątek - sobota) w ramach pracy wolontaryjnej uczestniczyli na terenie Wierzbicy w świątecznej zbiórce żywności pt. "Tak, pomagam" organizowanej przez Caritas Diecezji Radomskiej. Zebrano 232 kg żywności, która zostanie przekazana osobom samotnym.