Jasełka Bożonarodzeniowe 2018

W dniu 21.12.2018 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe pt. "Jezu, przyjdź!". Na początku Dyrektor Szkoły Pani Aneta Mazur powitała wszystkich obecnych. Następnie uczniowie klasy 4b wystawili tradycyjne jasełka, a potem uczniowie klas gimnazjalnych w formie "teatru cieni" przybliżyli biblijną historię zbawienia. Poszczególne sceny przeplatane były kolędami i pastorałkami w wykonaniu szkolnego chóru pod kierunkiem Pani Aldony Dzik. Nad całością czuwali Księża: Bartłomiej i Marcin. Dekorację przygotowały: Siostra Anna, Panie: Agnieszka Jaworska, Małgorzata Dziurzyńska i Ilona Nogaj. Dziękujemy również naszym Nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie sali na ten dzień. Po zakończeniu przedstawienia przemówił Pan Wójt Zdzisław Dulias, a Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia Bożonarodzeniowe.