eTwinning w naszej szkole

W ramach realizacji innowacji z języka angielskiego „Przez cały rok z językiem angielskim – All year round with English” uczniowie klasy VII a i VII b poprzez platformę eTwinning nawiązali współpracę z rówieśnikami ze szkoły w Hiszpanii. Uczniowie w obu krajach przy wsparciu nauczycielek języka angielskiego pani Adriany Hidalgo Lorenzo, pani Renaty Syta i pani Dominiki Kowalczyk wspólnie pracowali nad projektem „What do you do for Christmas?”. Uczniowie nagrali filmiki video na temat tradycji bożonarodzeniowych w obu krajach. Własnoręcznie wykonali karty świąteczne z życzeniami, które zostały przesłane pocztą tradycyjną. Wiele emocji i radości sprawiło naszym uczniom oglądanie filmików video oraz czytanie kart świątecznych, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół z Hiszpanii.