Egzamin tuż tuż ...

W poniedziałek 25 lutego 2019 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów III klas gimnazjalnych oraz VIII szkoły podstawowej. Spotkanie otworzyła pani dyrektor Aneta Mazur, która przywitała rodziców i poinformowała o celu spotkania. Rodzice wysłuchali informacji dyrektorów na temat oferty szkół: Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży oraz Liceum Ogólnokształcącego w Iłży.

Następnie pani dyrektor szczegółowo omówiła rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych oraz Procedury organizacji egzaminu gimnazjalnego i egzaminu klas VIII w kwietniu 2019 roku. Na zakończenie z rodzicami spotkali się wychowawcy, którzy szczegółowo omówili bieżące wyniki dydaktyczne w swoich klasach oraz rozmawiali z rodzicami o zakończeniu roku.

Uczniom życzymy dobrych wyników na egzaminie, a następnie dostania się do wymarzonych szkół.